Zápas mezi Manchesterem City a Wolverhampton Wanderers (5:1) ve 36. kole anglické Premier League ukázal brilantnost útočníka Erlinga Haalanda. Norská senzace prokázala své výjimečné schopnosti tím, že zajistila svůj druhý hattrick v prvních poločasech zápasů anglické Premier League.

Haalandův výkon nebyl ničím výjimečným, když předvedl své klinické zakončení a pozoruhodnou schopnost dávat góly. Jeho tři góly v prvním poločase nejen že posunuly Manchester City k vedoucímu vedení, ale také demonstrovaly jeho dopad jako plodného útočníka.

Pozoruhodný hattrick Erlinga Haalanda v anglické Premier League

Tento úspěch staví Haaland do vážené společnosti, protože se připojuje k legendárním hráčům Andrew Cole a Michael Owen, kteří také dosáhli tohoto historického úspěchu v anglické Premier League. Fanoušci i učenci byli ponecháni v úžasu nad Haalandovým neuvěřitelným projevem talentu, který upevnil jeho postavení jednoho z nejslibnějších mladých talentů ve fotbalovém světě.

V současné době je Erling Haaland nejlepším střelcem anglické Premier League, když vstřelil působivých 25 gólů. Jeho nejbližšími konkurenty jsou Alexander Isak, útočník z Newcastlu United, a Cole Palmer, záložník z Chelsea, oba s 20 góly.

Zápas mezi Manchesterem City

Po vítězství nad Wolverhampton Wanderers má Manchester City 82 bodů. Pod vedením Pepa Guardioly momentálně zaujímá druhé místo v tabulce anglické Premier League a za Arsenalem zaostává jen o jeden bod. Stojí za zmínku, že City odehrálo o jeden zápas méně než jejich soupeři.

Haalandova schopnost dávat góly byla zásadní pro úspěch Manchesteru City a jeho konzistentní výkony upevnily jeho pozici jednoho z nejlepších hráčů ligy. Díky své výjimečné schopnosti najít zadní část sítě má Haaland nadále významný vliv na Premier League a uchvacuje fotbalové fanoušky po celém světě.

Kdo je podle vás aktuálním nejlepším střelcem anglické Premier League 2023/2024?
Erling Haaland
50%
Alexander Isak
50%
Cole Palmer
0%
Voted: 2