Anglická Premier League zveřejnila seznam kandidátů na velmi očekávaného nejlepšího mladého hráče sezóny 2023/2024. Toto prestižní ocenění oceňuje mimořádný přínos mladých talentů v lize. Fanoušci netrpělivě očekávají oznámení, protože očekávají, které vycházející hvězdy budou korunovány jako nejlepší mladý hráč sezóny.

Uchazeči o nejlepšího mladého hráče sezóny 2023/2024

Velmi očekávané ocenění pro nejlepšího mladého hráče sezóny 2023/2024 zažije nelítostnou konkurenci mezi významnými uchazeči. Na seznamu jsou talentovaný Phil Foden, záložník z Manchesteru City, dynamický Erling Haaland, forvard reprezentující stejný klub, nadějný Alexander Isak, forvard z Newcastlu, působivý Coby Mainu z Manchesteru United, šikovný Cole Palmer z Chelsea , elektrizující Bukayo Saka, útočník Arsenalu, nadějný William Saliba, obránce z Arsenalu, a odolný Destinee Udoji z Tottenhamu.

V aktuálním žebříčku anglické Premier League je na prvním místě londýnský Arsenal, s Manchesterem City těsně zaostává o pouhý jeden bod a zápas v ruce. Manchester City, vedený manažerem Guardiolou, si v sezóně 2022/2023 zajistil titul v Premier League a upevnil svou pozici úřadujícího anglického šampiona.

anglické Premier League

Kdo z následujících nominovaných si podle vás zaslouží titul nejlepšího mladého hráče sezony 2023/2024 v anglické Premier League?
Phil Foden (Manchester City)
33.33%
Erling Haaland (Manchester City)
33.33%
Alexander Isak (Newcastle)
0%
Coby Mainu (Manchester United)
0%
Cole Palmer (Chelsea)
0%
Bukayo Saka (Arsenal)
0%
William Saliba (Arsenal)
33.33%
Destinee Udoji (Tottenham)
0%
Voted: 3